لپ تاپ حسابرسیار

خلاصه ای از گذشته نرم افزار حسابرسی «حسابرسیار»

امروزه با گسترش روزافزون شرکت ها و کارخانجات و احساس نیاز بیشتر به نظم دهی و مدیریت بهینه در سیستم های مالی سازمان ها استفاده از راهکاری به نام حسابرسی بیشتر از گذشته احساس می شود. مدیران مالی می دانند که با ارزیابی وضعیت صورت های مالی سازمان و شرکت های خود نه تنها به ارزیابی وضعیت موجود خواهند پرداخت بلکه راهکارهای مناسبی جهت ارتقا و بهبود سیستم مالی و خلاهای ناشی از عدم حسابرسی داخلی بدست خواهند آورد.

علاوه بر آن هر مدیر موفقی تلاش می کند از کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد نیروهای خود اطمینان علی الخصوص بخش مالی سازمان حاصل کند . در این میان نقش حسابرسان مستقل بیشتر نمود پیدا میکند.

ایشان با بررسی و تحلیل های حسابرسی یک سیستم مالی را به سمت و سوی بهینه تر شدن راهبری می نماید. در این بین ابزارهایی که حسابرسان می توانند در راستای عملکرد خود و رسیدن به گزارشات مناسب استفاده نمایند بسیار مهم و تعیین کننده می باشد. در حال حاضر در بیشتر کشورهای پیشرفته از ابزارهای سیستمی جهت امور حسابرسی بهره می برند که البته متناسب با استانداردها و عملکرد سازمان های حسابرسی مربوطه می باشد و اما این نیاز به سیستمی شدن در حسابرسان داخل کشور بسیار احساس می شد.

چرا که عملکرد حسابرسی سنتی هر چند هنوز هم قابلیت اجرایی دارد اما دچار نقاط ضعف بسیار است. استفاده حسابرس از نرم افزار کامپیوتری به عنوان یک ابزار در فرآیند حسابرسی در اموری مانند (ثبت کاربرگ ها و انتخاب نمونه ها، تهیه برنامه های حسابرسی، تاییدیه ها، ثبت کنترل های حسابرسی و … ) می توان بسیار موثر و کار آمد باشد.

اینکه حسابرس بتواند از هر شرکت و سازمان مورد رسیدگی خود یک آرشیو کامل داده ای در اختیار داشته باشد شاید یکی از بزرگترین و جالب ترین مواردی است که نیاز به آن در بین حسابرسان بسیار احساس می شود. از سوی دیگر داشتن سرعت و دقت در عملکرد حسابرسی و انتخاب نمونه های مناسب نیز یکی از دغدغه های حسابرسان در عملکرد خود می باشد.

شرکت فنی مهندسی برنامه نویسان پیشروی نوین توس (صفاسافت سابق) نخستین بار در سال 1384 با دریافت این نیاز بازار و تکیه به برنامه نویسان جوان و با انگیزه از سویی و بهره مندی از تجربیان و تحلیل های متناسب با استانداردهای حسابرسی داخل کشور از سمت مدیران با تجربه حسابرسی توانست گامی در تحقق این هدف بزرگ گذارد.

شرکت برنامه نویسان پیشروی نوین توس (صفاسافت سابق) توانست با ارائه طرح (اولین نرم افزار حسابرسی ایران) امتیاز استقرار در پارک علم و فن آوری خراسان را در سال 1385 بدست آورد و طی 2 سال با تلاش فراوان نسخه اولیه این نرم افزار تحت عنوان حسابرسیار در یک موسسه عضو حسابداران رسمی ایران شروع به فعالیت کرد.

بطور حتم یک نرم افزار برای رشد و بهینه شدن علاوه بر تخصص برنامه نویسان نیاز به گذشت زمان و دریافت بازخوردها و عملکردها در شرکت ها و سازمان ها دارد که نرم افزار حسابرسیار در عمر 13 ساله خود به این مرحله از رشد و تکامل نزدیک شده است و در حال حاضر نسخه 4 این نرم افزار قابل ارائه به موسسات و حسابرسان مستقل می باشد.

 

چه کسانی ما را معرفی و تایید میکنند؟

با گذشت بیش از 13 سال از زمان شروع کار، مفتخریم که اعلام کنیم، طی این سالها و با حسابرسی هزاران پروژه کوچک و بزرگ، اکنون این حسابرسان کار آزموده هستند که با بهره مندی از قابلیت های بی شمار نرم افزار، ما را در راستای معرفی هر چه بهتر آن یاری می رسانند.

نرم افزار حسابرسی جامع صورت های مالی «حسابرسیار»

یکپارچگی ظاهری

یکپارچگی ظاهری کاربرگ ها و فرم های حسابرسی با فرمت های استاندارد

افزایش دقت حسابرسی

افزایش دقت حسابرسی تا نزدیک به 100% و کاهش خطاهای انسانی

آرشیو کامل

آرشیو کامل اطلاعات مالی شرکت مورد رسیدگی

افزایش حداقل 30% سرعت

افزایش حداقل 30% سرعت در کار حسابرسی و در نتیجه کاهش هزینه ها

به بالای صفحه بردن