درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

خلاصه ای از گذشته نرم افزار حسابرسی «حسابرسیار»

امروزه با گسترش روزافزون شرکت ها و کارخانجات و احساس نیاز بیشتر به نظم دهی و مدیریت بهینه در سیستم های مالی سازمان ها استفاده از راهکاری به نام حسابرسی بیشتر از گذشته احساس می شود. مدیران مالی می دانند که با ارزیابی وضعیت صورت های مالی سازمان و شرکت های خود نه تنها به ارزیابی وضعیت موجود خواهند پرداخت بلکه راهکارهای مناسبی جهت ارتقا و بهبود سیستم مالی و خلاهای ناشی از عدم حسابرسی داخلی بدست خواهند آورد.

علاوه بر آن هر مدیر موفقی تلاش می کند از کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد نیروهای خود اطمینان علی الخصوص بخش مالی سازمان حاصل کند . در این میان نقش حسابرسان مستقل بیشتر نمود پیدا میکند.

ایشان با بررسی و تحلیل های حسابرسی یک سیستم مالی را به سمت و سوی بهینه تر شدن راهبری می نماید. در این بین ابزارهایی که حسابرسان می توانند در راستای عملکرد خود و رسیدن به گزارشات مناسب استفاده نمایند بسیار مهم و تعیین کننده می باشد. در حال حاضر در بیشتر کشورهای پیشرفته از ابزارهای سیستمی جهت امور حسابرسی بهره می برند که البته متناسب با استانداردها و عملکرد سازمان های حسابرسی مربوطه می باشد و اما این نیاز به سیستمی شدن در حسابرسان داخل کشور بسیار احساس می شد.

چرا که عملکرد حسابرسی سنتی هر چند هنوز هم قابلیت اجرایی دارد اما دچار نقاط ضعف بسیار است. استفاده حسابرس از نرم افزار کامپیوتری به عنوان یک ابزار در فرآیند حسابرسی در اموری مانند (ثبت کاربرگ ها و انتخاب نمونه ها، تهیه برنامه های حسابرسی، تاییدیه ها، ثبت کنترل های حسابرسی و … ) می توان بسیار موثر و کار آمد باشد.

اینکه حسابرس بتواند از هر شرکت و سازمان مورد رسیدگی خود یک آرشیو کامل داده ای در اختیار داشته باشد شاید یکی از بزرگترین و جالب ترین مواردی است که نیاز به آن در بین حسابرسان بسیار احساس می شود. از سوی دیگر داشتن سرعت و دقت در عملکرد حسابرسی و انتخاب نمونه های مناسب نیز یکی از دغدغه های حسابرسان در عملکرد خود می باشد.

شرکت فنی مهندسی صفاسافت نخستین بار در سال 1384 با دریافت این نیاز بازار و تکیه به برنامه نویسان جوان و با انگیزه از سویی و بهره مندی از تجربیان و تحلیل های متناسب با استانداردهای حسابرسی داخل کشور از سمت مدیران با تجربه حسابرسی توانست گامی در تحقق این هدف بزرگ گذارد.

شرکت صفاسافت توانست با ارائه طرح (اولین نرم افزار حسابرسی ایران) امتیاز استقرار در پارک علم و فن آوری خراسان را در سال 1385 بدست آورد و طی 2 سال با تلاش فراوان نسخه اولیه این نرم افزار تحت عنوان حسابرسیار در یک موسسه عضو حسابداران رسمی ایران شروع به فعالیت کرد.

بطور حتم یک نرم افزار برای رشد و بهینه شدن علاوه بر تخصص برنامه نویسان نیاز به گذشت زمان و دریافت بازخوردها و عملکردها در شرکت ها و سازمان ها دارد که نرم افزار حسابرسیار در عمر 13 ساله خود به این مرحله از رشد و تکامل نزدیک شده است و در حال حاضر نسخه 4 این نرم افزار قابل ارائه به موسسات و حسابرسان مستقل می باشد.

سال به سال با نرم افزار «حسابرسیار»

تولد نرم افزار حسابرسی

شرکت مهندسی صفاسافت با همکاری و مشاوره کارشناسان زبده مالی و مدیران حسابرسی در سال 1385 موفق به طراحی اولین نرم افزار حسابرسی گردید. این شرکت همزمان با طراحی و پیاده سازی این نرم افزار‏، با ارائه ایده نوآورانه (اولین نرم افزار حسابرسی ایران) در سال 1386 پارک علم و فن آوری خراسان مراحل رشد خود را طی نمود.

0%
نظر مثبت حسابرسان
0
پروژه کامل
0
سال همکاری با شما
0
نگارش کامل نرم افزار

نرم افزار حسابرسی جامع صورت های مالی «حسابرسیار»

یک حسابرسی ساده تر، سریعتر، ارزانتر

phonelink

یکپارچگی ظاهری

یکپارچگی ظاهری کاربرگ ها و فرم های حسابرسی با فرمت های استاندارد

trending_up

افزایش دقت حسابرسی

افزایش دقت حسابرسی تا نزدیک به 100% و کاهش خطاهای انسانی

backup

آرشیو کامل

آرشیو کامل اطلاعات مالی شرکت مورد رسیدگی

account_balance

عدم نیاز به نرم افزار حسابداری

عدم نیاز به نرم افزار حسابداری شرکت مورد حسابرسی

access_time

افزایش حداقل 30% سرعت

افزایش حداقل 30% سرعت در کار حسابرسی و در نتیجه کاهش هزینه ها

grade

همه نرم افزارهای حسابداری

پشتیبانی از همه نرم افزارهای حسابداری اعم از تحت ویندوز و تحت داس

فهرست